Гроші мають йти не на схеми, а на перемогу!

В одному світі кожної години у стрічці біль та кров, гинуть на фронті, йдуть у бій, збирають по 100 гривень на машини та дрони на фронт, на зимову форму, на оптику, на операції, на все.

В іншому світі керівник Дніпропетровської облдержадміністрації разом із заступником голови офісу президента оформлюють на фірму подруги голови ОДА 1,5 мільярда для ремонту шляхів в одній області під час тотальної війни, тому що з приватної фірми заробляють потрібні люди у владі. 

В іншому світі президент України кожного вечора благає про допомогу та гроші у всього світу та у громадян, але зачитуючи красиві тексти, президент чудово знає, що гроші платників податків йдуть не на армію, а на компанії його підлеглих. 

Як це в принципі можливо під час війни за виживання цілої нації?

Чи Верховний головнокомандувач не знає, що віддали 1,5 мільярда фітнес-тренеру в той час, коли влада не здатна забезпечити людей на фронті в окопах під вогнем багатьма необхідними речами? Чи можна повірити, що президент не знає, яка фірма отримала найбільше грошей від його великого будівництва? Влада мусить:

  1. Відсторонити негайно усіх причетних на період розслідування, зупинити усі витрати на партійно-дорожнє будівництво під час війни. 
  2. Негайно повернути усі гроші, які ще не витратила пані тренерка, на забезпечення та озброєння армії! 

Хочу подякувати журналістам за оприлюднення фактів, і НАБУ та САП за швидкий початок розслідування. Думаю, наші західні партнери хочуть побачити, що ті гроші, які потрапляють у бюджет, йдуть на виживання та перемогу, а не на такі схеми. Бо тут усі ознаки корупції. Бо це може призвести до підриву довіри наших союзників та друзів. 

Думаю, Захід перестав закривати очі на корупцію в українській владі під час війни, і не дозволить витрачати гроші іноземної допомоги на чергові схеми. Якщо у владі зараз прокинеться самозбереження, то сам президент має підтримати САП та НАБУ і зробити цю історію максимально прозорою.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!