Підтримати нас

Київська школярка намагалася вчинити самогубство через булінг

Автор статті
02 листопада 2019 08:30
740
Поширити:

У Києві учениця школи №173 вистрибнула з вікна. Родичі дівчинки кажуть, що це сталося через булінг, адже в школі її дражнили “мавпою” через колір шкіри. 

12-річна учениця сьомого класу Ангеліна вистрибнула з вікна своєї школи 23 жовтня, повідомляє “Інформатор”.

Дівчинка розігналася та стрибнула з четвертого поверху школи. Одразу після інциденту медіа почали поширювати інформацію про те, що зробила це школярка через розлучення батьків.  Дізнавшись про таку версію, рідні Ангеліни почали заперечувати це та повідомили, що дівчинку довго дражнили в школі однолітки, адже та мала темний колір шкіри. 

Родичам вона казала, що не хоче ходити до закладу, проте причин не повідомляла. Тітка дівчинки Катерина повідомила журналістам, що перед тим, як стрибнути у вікно, дівчинка спитала в однокласників: “Якщо я викинуся з вікна, ви теж сміятиметеся?”

Наразі школярка перебуває в лікарні, куди її одразу після інциденту доставили медики. Вони кажуть, що дівчинка у важкому стані: її виводять із глибокого сну. 

Водночас, як повідомляють журналісти, рідні побоюються, що адміністрація школи всіляко намагається приховати ситуацію та перекладає провину на батьків. 

“Виконувачка обов’язків директора настільки не хотіла спілкуватися з представниками преси, що попросила охоронця буквально силою виставити журналістів за двері, тому достовірна думка керівництва з приводу цієї ситуації нам невідома”, – повідомили у виданні. 

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ