Російські вибори в Криму: санкційний список і звинувачення у держзраді

Очільнику незаконно утвореної на окупованому півострові "Виборчої комісії Республіки Крим" оголосили про підозру у державній зраді та діях, спрямованих на повалення конституційного ладу, посягання на територіальну цілісність і недоторканість України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратура Автономної Республіки Крим.

За інформацією джерел Громадського, у відомстві говорять про Михайла Малишева, котрий з 2010 року керував кримським Виборчкомом.

Прокурор Гюндуз Мамедов зауважив, що підозрюваний є одним із основних фігурантів у підготовці та проведенні усіх незаконних виборчих процесів на території Криму.

Малишеву інкримінують правопорушення, передбачені ч. 3 ст. 109, ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

"Підозрюваний очевидно усвідомлював відповідальність, яка на нього чекає. Однак це не завадило йому в подальшому очолити незаконно утворену "Виборчу Комісію Республіки Крим", забезпечувати підготовку та проведення незаконних виборів до органів місцевого самоврядування, законодавчих органів, а також виборів до Державної Думи та президента Російської Федерації на території півострова", – зазначив прокурор.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини