Порошенко запропонував Кабміну підвищити зарплати суддям

Гарант упевнений, що на 2 тисячі грн ніхто не піде працювати в суди.

 

Президент України Петро Порошенко запропонував Кабінету міністрів вивчити питання про збільшення грошового забезпечення суддів, а представників бізнесу закликав надати пропозиції щодо змін у судовій реформі. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Петро Порошенко закликав представників бізнесу надати свої пропозиції щодо змісту закону про судоустрій, які сприятимуть повному перезавантаженню судової системи, в робочу групу, яка працює над судовою реформою. Президент також звернувся до уряду з пропозицією розглянути питання про забезпечення збільшення грошового утримання суддів", – йдеться в повідомленні прес-служби за підсумками зустрічі Порошенка з лідерами українського бізнесу і міжнародних компаній, що працюють в Україні.

Він підкреслив: "Тести хороші, але на зарплату в 2 тис. грн ніхто не прийде – це марна надія. Ми тільки дискредитуємо реформу (судову)".

Порошенко також зазначив, що якщо судова реформа не відбудеться, то судді, які "вросли в свої крісла, сидітимуть, і їх звідти не дістанеш".

Глава держави нагадав, що два місяці тому він проводив нараду за участю керівництва Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, голови СБУ, міністра внутрішніх справ, голови Вищої ради юстиції для забезпечення ретельного процесу переатестації або тестування кожного судді, щоб уникнути формальності.

Крім того, він підкреслив, що ключовою позицією залишається голосування за конституційну реформу. "Кожен з вас повинен про це говорити. Навіть якщо хтось буде говорити, що у нього є кращий проект, що він ставить попередні умови перед тим, як приймати новий закон про судоустрій, а тому щось інше – це значить, що консервується існуючий порядок, і це злочин", – підсумував президент.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини