Населення України скорочується – Держстат

Численність населення України скоротилася протягом першого півріччя 2018 року на 122,5 тисячі осіб, і становила 42 млн 263,9 тисячі осіб, повідомляється в експрес-випуску Державної служби статистики України про демографічну ситуацію в країні, опублікованому на її офіційному сайті.

"Залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених: на 100 померлих – 55 живонароджених", – наголошується в повідомленні.

Всього за вказаний період в Україні народилося 164,3 тис немовлят, померло 298 тис осіб, в тому числі 1 тис 279 немовлят віком до 1 року. За аналогічний період минулого, 2017 року, в Україні народилося 176,8 тис немовлят, померло 298,1 тис осіб, в тому числі 1 тис 362 дитини віком до 1 року.

Міграційний баланс в Україні за перше півріччя 2018 року був позитивним і становив 11,2 тис осіб. Минулого року за той же період міграційний приріст був 3,8 тис.

Таким чином, в Україні за рік помітно скоротилася народжуваність, при цьому смертність зберігається на тому ж рівні (дитяча помітно скоротилася). Міграційний приріст залишається на дуже низькому рівні, однак за рік зріс майже втричі.

Дані розрахунку (оцінки) чисельності населення охоплюють усі регіони України, окрім тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Дані природного і міграційного рухів населення сформовані на підставі наявних адміністративних даних без урахування тимчасово окупованої території Криму і тимчасово окупованих частин Донецької і Луганської областей.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини