Бажаючих служити немає – Міноборони оприлюднило провальні цифри неявки

Упродовж минулого року до правоохоронних органів призовні комісії направили матеріали на 245 тисяч призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу.

Крім того, 700 призовників, які пройшли всі етапи призовних кампаній, не прибули до військових частин без поважних причин (згідно зі статтею 335 Кримінального кодексу таке діяння карається обмеженням волі на строк до трьох років).

Про це повідомив начальник управління призову та комплектування – заступник начальника Головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ полковник Валерій Дендебера.

– За оперативною інформацією, яка надійшла до Головного управління персоналу ГШ ЗС України, до кримінальної відповідальності притягнуто 423 особи призовного віку, до адміністративної – 17220 осіб, – зазначив офіцер.

Як стало відомо Ukrainian Military Pages, наразі відповідно до розпорядження командування військові комісаріати та територіальні центри комплектування активно вносять інформацію про всіх ухилянтів до Єдиного державного реєстру військовозобов'язаних (ЄДРВ). Чим це загрожуватиме порушникам поки не відомо.

Нагадаємо, що минулого року аби призвати необхідну кількість призовників співробітники військкоматів фактично відловлювали їх на вулицях, що викликало широкий резонанс та в підсумку реакцію міністра оборони Андрія Загороднюка, який публічно заборонив подібні дії.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини