Золота парковка

На українців очікують нові штрафи і правила.

В Україні з вересня 2018 року набуває чинності новий Закон,  водіїв серйозно каратимуть за порушення правил паркування.

Сума штрафу залежатиме  від того, де водій залишив  машину. Наприклад, за те, що авто стоїть на пішохідному переході, газоні, перехресті чи на тротуарі, власник повинен буде заплатити 255 гривень - мінімальне стягнення.

Згідно з Правилами дорожнього руху, парковка на залізничних переїздах, шляхах, у тунелях, на естакадах, шляхопроводі і під ними, а також за 10 метрів до і після пішохідного переходу, заборонена.

Крім того, не можна зупинятися в місцях, де залишається простору менше ніж три метри від подвійної розділювальної смуги і транспортним засобом, що зупинився.

Також у Правилах йдеться про те, що до зупинки громадського транспорту потрібно залишати не менше 30 метрів, а до початку дорожніх робіт - 10 метрів.

Заборонено паркувати машину в тих місцях, де неможливо виконати зустрічний роз'їзд, і якщо машина буде закривати знаки або світлофор.

Можлива зупинка не ближче, ніж за 10 метрів до прилеглих доріг і виїздів з них. Заборонено зупинятися і стояти на тротуарах, якщо пішоходам залишається менше двох метрів.

510 гривень водій повинен буде віддати за те, що його автомобіль перешкоджає руху пішоходів або інших транспортних засобів.

Максимальний штраф буде загрожувати тим, хто залишить автомобіль на місцях для людей з інвалідністю. За це доведеться заплатити 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1020 гривень.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також