Затримки з біопаспортами: в ДП "Документ" розповіли, коли закінчаться проблеми

Уряд прийняв рішення про виділення коштів на закупівлю нової лінії для друку закордонних паспортів, пише Сьогодні.

Представник ДП "Документ" Володимир Поліщук заявляє, що на підприємстві очікують, що з установкою нової лінії друку паспортів в грудні-січні проблеми із затримкою видачі документів зникнуть. Про це він сказав на прес-конференції на тему: "100 днів безвізу: що змінилося для України?".

Зокрема, він сказав, що, незважаючи на те, що зараз закордонний паспорт в Україні можна оформити в трьох різних організаціях, ситуація, при якій громадяни не вчасно отримують замовлені документи, поки зберігається.

"Але на сайті поліграфкомбінату "Україна", в інших джерелах, вже можна побачити, що уряд прийняв рішення про виділення коштів на закупівлю нової лінії для друку закордонних паспортів, яка буде вже в грудні цього року, або в січні наступного встановлена, налагоджена, і я думаю, всі проблеми не тільки з оформленням, а й з видачею закордонних паспортів незабаром зникнуть", – заявив Поліщук.

Також він розповів про причини, чому оформлення та видача документів відбувається із затримкою і чому з'явилися великі черги для оформлення та отримання цих документів.

"Зараз ситуація з ажіотажем, вона дещо поліпшилася, якщо так можна сказати. Тобто, менше черги стали, але все ж людям, які оформляли терміновий закордонний паспорт, доводиться його зараз чекати не сім робочих днів, а приблизно місяць. Ті, хто робить собі закордонний паспорт в звичайному режимі 20 робочих днів, очікують свій виїзд за кордон приблизно два місяці, можливо, два з половиною місяці", – сказав представник ДП "Документ".

У зв'язку з цим він зазначив, що поява великих черг пояснюється тим, що "одночасно дуже багато людей вирішили зробити собі закордонний паспорт, і просто потужностей ні ЦНАП, ні наших центрів обслуговування громадян і тим більше поліграфкомбінату "Україна", не вистачило".

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також