Підтримати нас

Забезпеченням житлом переселенців займатиметься профільне міністерство з обласною владою

24 жовтня 2019 06:00
844
Поширити:

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України розробить спільну програму з місцевою владою Херсонщини щодо закупівлі житла для внутрішньо переміщених осіб.

Про це розповіла очільниця відомства Оксана Коляда під час ознайомлення з умовами проживання тимчасово переміщених осіб з Криму у херсонському гуртожитку в рамках робочого візиту в область.

До представниці Уряду з проханнями про допомогу у вирішенні своїх проблем, серед інших, звернулася Галина Жнивина з Донецька. Вона вже шостий рік проживає у Херсоні і цікавиться можливістю приватизації кімнати. Адже власних коштів для покупки житла у родини жінки немає.

«Ми зараз займаємося переглядом всіх постанов, вносимо зміни до законів, щоб ви могли комфортно жити і отримувати все, що вам належить відповідно до законодавства. Будемо говорити з очільником області стосовно програм кредитування», – відповіла на звернення Оксана Коляда.

За її словами, влада Херсонщини добре орієнтується у проблемах та потребах внутрішньо переміщених осіб.

У свою чергу, голова облдержадміністрації Юрій Гусєв повідомив, що за підсумками візиту участі міністерки відбудеться робоча нарада щодо вирішення проблемних питань соціального захисту учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб.

«Ми обговоримо всі можливі шляхи співпраці. За результатами буде видано моє доручення, щоб ці питання вирішувати разом», – запевнив очільник Херсонщини.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ