Російські війська 5 квітня 2026 року тричі штурмували у напрямку Антонівського мосту та поблизу острова Білогрудий на Херсонщині.
Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.
Штурмові дії окупаційних військ були марними, зазначили у Генштабі.

Зображення: Генштаб ЗСУ
За інформацією Інституту вивчення війни (ISW), 4 квітня російський мілблогер заявляв, що російські війська на Херсонському напрямку все частіше використовують нові типи безпілотників, зокрема нові типи волоконно-оптичних безпілотників. Він стверджував, що до 15 відсотків російських дронів на цьому напрямку складають нові типи.
В ISW зазначили, що на Херсонському напрямку діють підрозділи російської 98-ї дивізії Повітрянодесантних військ РФ.
На Придніпровському напрямку фіксують збільшення кількості штурмів окупаційних військ. Зокрема, російські військові намагаються закріпитися в острівній зоні Дніпра на Херсонщині. Про це в коментарі “Вгору” повідомив речник 30-го корпусу морської піхоти ВМС ЗСУ Павло Дрогаль. Зокрема, на зростання активності вплинула тепліша погода – вести бойові дії стало легше. Водночас причина може бути у тому, що противник не може досягти навіть тактичних успіхів на цій ділянці. Тож він намагається тиснути кількістю атак і обстрілів.