Учителі англійської в Україні навчатимуться за новою методикою

Міністерство освіти і науки разом з Британською Радою в Україні розпочало новий етап підготовки вчителів англійської мови у школах. Педагогів навчатимуть відповідно до концепції Нової української школи.

Про це повідомив тимчасовий очільник МОН Сергій Шкарлет, передає пресслужба відомства.

За його словами, протягом шести місяців понад три тисячі вчителів англійської мови пройдуть навчання за оновленою моделлю, яку запропонувала Британська Рада в Україні. Навчання відбуватиметься дистанційно з використанням сучасних технологій.

"Двісті тренерів, які у 2018-2019 роках успішно провели навчання вчителів початкової школи, тепер навчатимуть вчителів 5-9 класів", - додав він.

Шкарлет наголосив, що оновлена модель  матиме  теоретичне та практичне навчання. Зокрема, вчителі будуть на онлайн-курсі вивчати англійську мову у новому контексті базової середньої освіти.

Курс складається з 5 модулів та охоплює такі теми:

  • розуміння учнів, їхніх потреб та навчальних уподобань;
  • планування уроків для досягнення конкретних обов’язкових результатів навчання;
  • оцінювання учнів;
  • ключові вміння 21-го століття;
  • ефективне управління діяльністю на уроці.

А під час практики педагоги будуть опановувати ресурси платформи Online Teacher Community, брати участь у дискусіях, форумах, семінарах-практикумах та застосовувати набуті знання та вміння у класі.

Окрім того, кожен учитель матиме на онлайн-платформі власне портфоліо. Тренери проводитимуть семінари для вчителів на платформі Online Teacher Community кожного місяця з листопада до березня 2021 року.

А вже після успішного проходження програми професійного розвитку всі учасники отримають сертифікат Міністерства освіти і науки України та Британської Ради.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також