Підтримати нас

В Україні створюють патентний суд

03 лютого 2017 04:59
635
Поширити:

В Україні до вересня цього року має запрацювати так званий патентний суд, який покликаний розглядати спори у сфері інтелектуальної власності.

Про це повідомила директор департаменту розвитку інновацій та інтелектуальної власності Мінекономрозвитку України Олена Мініч в ході круглого столу, який проводиться в рамках спільного з представництвом Європейського Союзу в Україні проекту #EUkraine, повідомляє УНІАН.

«Патентний суд має бути створений до вересня 2017-го року. Наскільки мені відомо, зараз ведуться дискусії про те, яким має бути цей суд, які аспекти цей суд має відслідковувати, які мають бути його компетенції й функції, якою має бути його структура»,  – сказала Мініч.

Присутня на круглому столі народний депутат України Вікторія Пташник також відзначила, що ключовим майданчиком таких дискусій є Верховна Рада. «Сьогодні ми напрацьовуємо ідеї, яким чином ми маємо створити суд з питань інтелектуальної власності. Думаю, ми встигнемо до вересня, будемо працювати над цим», – сказала Пташник.

Додамо, захист прав інтелектуальної власності в Україні є одним із найбільш проблемних. Україна входить в десятку країн, де прав інтелектуальної власності дотримуються найгірше, і цей процес потребує постійного моніторингу. Міністерство економічного розвитку і торгівлі України як ключовий орган, який курирує сферу захисту інтелектуальної власності, розраховує сформувати єдиний орган захисту прав інтелектуальної власності – Офіс інтелектуальної власності, який об'єднував би функції формування політики в цій сфері, охорони власності та проведення експертизи. 

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ