Підтримати нас

Укрпошта доставлятиме пенсіонерам монетизовані субсидії

15 лютого 2019 15:01
641
Поширити:

Всім пенсіонерам, яких обслуговує "Укрпошта", листоноші доставлять субсидії готівкою в день отримання пенсії. У прес-службі компанії повідомили, що в березні-травні 2019 року буде проведений пілотний проект з доставки монетизованих субсидій. Субсидії виплачуватимуться щомісяця за попередній календарний місяць (у березні – за лютий, у квітні – за березень, в травні – за квітень).

"Під час пілотного проекту "Укрпошта" доставлятиме субсидії близько 1,1 млн пенсіонерам, які отримують пенсії через "Укрпошту", і максимально сприятиме своєчасному отриманню платежів за надані комунальні послуги... Зараз триває процес підписання угод з Пенсійним фондом", - зазначається в повідомленні.

Також компанія доставить кожному одержувачу субсидій (близько 4 млн осіб) персональне повідомлення про нарахування субсидії і механізм виплат.

"Термін дії пілотного проекту – березень-травень 2019 року. За результатами аналізу ефективності проекту прийматиметься рішення про його подальше впровадження. Ми готуємо мережу для безперебійного забезпечення виплат субсидій тим, хто отримуватиме їх у готівковій формі через" Укрпошту", - підкреслили в "Укрпошті".

Підтримайте незалежну журналістику. Долучайтеся до спільноти "Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів