Підтримати нас

Українське суспільство відчує плоди реформ за 1-3 роки - Порошенко

28 січня 2019 13:24
219
Поширити:

Президент України Петро Порошенко прогнозує, що за один-три роки громадяни України відчують плоди реформ і підвищення рівня життя.

"Криза, спричинена війною, економічною агресією та блокадою з боку Росії відступає. Відступає завдяки спільним зусиллям влади, суспільства, бізнесу... Відновлення економічного зростання відкриває можливості і до відновлення рівня життя... Уже зовсім недалека перспектива - рік, два, від сили три, - коли нарешті плоди реформ стануть відчутними для абсолютної більшості суспільства", - заявив Петро Порошенко під час відзначення Дня соборності України та сторіччя проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР у Києві.

Він нагадав, що зростання ВВП України за підсумками 2018 року сягне 3,4%.

"Це не так багато, але це максимальний показник за сім років. Інфляція знизилася до 9,8%. Вона ще досить висока, але це найнижчий показник за п’ять років. Золотовалютні резерви зросли майже до $21 млрд. Це - п'ятирічний максимум", - зазначив П.Порошенко.

За словами глави Української держави, перехід до європейської якості життя українців є головним змістом державної політики.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів