Підтримати нас

Українська ілюстраторка — серед переможців iJungle 2018 Illustration Awards

15 січня 2019 03:59
595
Поширити:

Українська ілюстраторка Тетяна Якунова стала однією із переможців європейського конкурсу IJungle 2018 Illustration Awards.

Ілюстраторка отримала перемогу у категорії «Commercial» із проектом для Mixmax.

Mixmax - це каліфорнійська компанія, яка спеціалізується на розширенні можливостей e-mail комунікації для бізнесу та створенні productivity-інструментів. Завданням було зробити 5 постерів, які відображають 5 головних цінностей компанії, що стосуються командної роботи, взаємоповаги і роботи з клієнтами. Постери повинні були працювати як окремо, так і компонуватися в різних комбінаціях.

В ексклюзивному коментарі Читомо Тетяна зізналася, що це її перша міжнародна нагорода. До цього, вона отримала відзнаки на ADC*UA Awards та Ukrainian Design The Very Best Of.

Якунова розповіла, що іJungle випустить книжку з роботами-фіналістами, щоби промотувати переможців серед потенційних замовників, арт-директорів, представників галерей та кураторів.

Хоча ілюстраторка виграла конкурс із проектом для закордонного замовника, на її думку, цілком реально здобути нагороду, працюючи з українськими клієнтами.

«Цікаві проекти і класні замовники є і у нас. Є достатньо сміливих українських брендів, які роблять неймовірні проекти, у тому числі - і з сучасною ілюстрацією. Інша справа, що міжнародний ринок ілюстрації більший за український, тому і шансів отримати цікавий закордонний проект статистично більше. Також впливає візуальне середовище - люди, що повсякденно бачать навколо себе приклади хорошого сучасного дизайну більш схильні замовляти прогресивні і цікаві рішення. В Україні загалом не найкраща ситуація з цим», - стверджує Тетяна Якунова.

iJungle 2018 Illustration Awards - це європейський конкурс з ілюстрації. Він відкритий для ілюстраторів, агентств, студентів та викладачів по всьому світу. iJungle 2018 включає в себе 7 категорій: Book, Editorial, Comics, Commercial, New Talent (Student), Self-Promotion and Video Games Art. Серед журі - найкращі світові ілюстратори та арт-директори.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів