Підтримати нас

Україна та Ізраїль разом зніматимуть кіно

Автор статті
15 квітня 2017 04:02
186
Поширити:

Україна та Ізраїль займуться спільним кіновиробництвом. Верховна Рада схвалила угоду з Ізраїлем про спільне виробництво фільмів.

Угоду підписали в Єрусалимі 22 грудня 2015 року. Вона передбачає, що уряди двох країн заохочуватимуть спільне кіновиробництво Ізраїлю та України. Сьогодні урядовий законопроект №0143 підтримав 271 народний депутат. Угода діятиме 5 років. Потім може продовжитися, якщо захочуть обидві держави.

"Будь-яка копродукція сьогодні - це зручний та дієвий інструмент створення кіно. Копродукція з будь-якою країною - це добре. Використовувати можна по-різному. Знімати кіно, дія в якому розгортається в Україні та Ізраїлі. Залучати кошти з українського Держкіно і ізраїльського фонду. Не складно домовитися нашим та їхнім кінопрофесіоналам, адже там багато вихідців з радянських країн", - каже кінокритик Антон Філатов.

Документ передбачає створення спільної кінематографічної комісії з експертів двох країн. Фільми, які створять у результаті співпраці, користуватимуться пільгами. Всі, хто братиме участь у роботі над фільмами, мають бути громадянами або України, або Ізраїлю. Якщо до співпраці захоче долучитися інша країна, вона повинна компенсувати 10% бюджету фільму.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ