Начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін підписав розпорядження про внесення змін до обласної програми соціального захисту на 2025-2029 роки.
Відповідний документ опубліковано на сайті Херсонської ОВА.
Зміни стосуються підтримки людей похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми. Також програму доповнили новими видами допомоги для членів сімей громадян України, яких було позбавлено особистої свободи внаслідок збройної агресії РФ і які проживають у Херсонській області.
Загальний обсяг фінансування програми становить 573,5 млн грн, з них 573,485 млн грн – кошти обласного бюджету, ще 15 тис. грн – з інших джерел.
Програмою передбачили:
Кошти виплачуватимуть з обласного бюджету шляхом перерахування на банківські рахунки отримувачів.
Також оновлені додатки до програми з переліком заходів і ресурсним забезпеченням. Окремі пункти попереднього розпорядження ХОВА від 17 листопада 2025 року визнали такими, що втратили чинність.