Підтримати нас

У Трускавці військові медсестри змагались у конкурсі краси

14 березня 2017 18:15
681
Поширити:

Вони ризикують своїм життям, щоби рятувати життя українським бійцям на східному фронті, але цього разу змагалися між собою у спритності, творчості та красі у конкурсі «Берегиня у погонах».

Майже 30 учасниць та два дні змагань, камуфляж та вечірні плаття: військові медики жіночої статі зі всієї України з'їхались у Трускавець, аби обрати серед себе найкращу. Про це пише zaxid.net.

Ольга Бабкіна відбула три ротації у зону АТО у найважчі періоди 2014 року. Тоді доводилось евакуйовувати до 70 поранених на добу. За це отримала орден «За мужність» 3 ступеню. На конкурсі ж хвилювання помітно присутнє.

«Ми готували творчі номери, писали тести з професійної підготовки, здавали фізичну підготовку, а ще буде представлення свого "я" і дефіле у вечірніх сукнях», ― розповіла головна медична сестра Ольга Бабкіна.

Всі учасниці вже пройшли відбір у своїх підрозділах та закладах. Пишуть тести, плавають та співають бойові дівчата впродовж двох днів. Морський піхотинець Олена відтиснулась 32 рази за хвилину. Після окопів Широкиного для неї це дрібнички.

«Я була сама на пляжі в Широкино і почався артилеристський обстріл. Осколок величенький влучив в ногу моєму товаришу, я почала надавати першу допомогу і передала його іншим лікарям, які відвезли до шпиталю», ― згадує сержант морської піхоти Олена Крамаревська.

І ось настав час показати свої творчі таланти. Ольга підкорювала публіку українською піснею, а Олена із морської піхоти ― почуттям гумору.

«Найкраще я володію українською мовою, своєю рідною, своєю улюбленою, російською, і не буду хвалитись: більше ніякою», – жартує Олена Крамаревська.

Наразі у Збройних силах України служить майже 20 тисяч жінок, дві тисячі уже мають досвід перебування у зоні АТО. Такі конкурси, за словами організаторів, допомагають розвіятись від бойових буднів та привабити нових жінок на службу.

«Привернення уваги до ролі жінки в армії. Ця роль стає все більш домінуючою: кількість жінок в армії збільшується. Красиві та вродливі молоді дівчата, які йдуть до армії, найкраща реклама нашого війська», ― повідомив організатор конкурсу Роман Драпак.

Саме серед двох наших героїнь і визначилась найсильніша та найкреативніша. Титул міс «Берегиня у погонах» завоювала представниця морської піхоти Олена Крамаревська. Вінничанка Ольга Бабкіна стала віце-міс.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів