Підтримати нас

У США заговорили про гроші на зброю для України

18 травня 2016 17:00
257
Поширити:

Сенатори запропонували виділити 500 млн на допомогу Україні, зокрема на летальну зброю.

У Сенаті США в проекті бюджету на 2017 рік пропонують передбачити до 500 млн доларів на допомогу Україні, зокрема на летальну зброю. Про це повідомляється на сайті голови Комітету Сенату США з питань збройних сил Джона Маккейна. Про це пише "Корреспондент".

Сенатори 13 травня проголосили про завершення роботи над проектом бюджету національної оборони США на 2017 рік.

У четвер, 12 травня, комітет Сенату США з питань збройних сил підтримав законопроект, що дає можливість виділити 602 млрд на фінансування потреб Міністерства оборони США (Департамент оборони) і фінансування національних програм з безпеки Міністерства енергетики США (Департамент енергетики).

Маккейн підкреслив, що сильні союзники і партнери мають життєво важливе значення для національної безпеки США.

У зв'язку з цим підкреслюється, що згідно із законопроектом "дозволяється виділити до 500 мільйонів доларів для надання допомоги Україні в галузі безпеки, зокрема, на допомогу на летальні засоби".

Водночас зазначається, що законопроектом обмежується виділення Україні цих коштів, тобто вона може отримати лише 250 млн дол., а решту отримає лише після того, як глава Пентагону особисто засвідчить, що Україна здійснила суттєві заходи, спрямовані на проведення інституційних реформ у системі оборони в питанні боротьби з корупцією, в питанні підвищення відповідальності і підтримки військового потенціалу.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів