Підтримати нас

У Раді готують нові штрафи: кого покарають за “дзвінки”

06 липня 2017 15:34
648
Поширити:

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, згідно з яким буде посилено покарання за шантаж, насильство і погрози з боку колекторів відносно боржників, пише Politeka.

Автори проекту закону «Про особливості здійснення професійної діяльності з врегулювання простроченої заборгованості» (№6417) пропонують карати колекторів через погрози з повернення кредиту штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 8500 грн до 17 000 грн), або обмеженням волі на строк до 1 року, або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

За застосування насильства по відношенню до боржника, членів його сім’ї та близьких родичів, або за дії, які призвели до заподіяння інших тяжких наслідків, колектора можуть посадити на термін від 3 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 10 років.

Також в разі смерті боржника від загроз з боку колекторів, пошкодження ними майна боржника, передбачається позбавлення волі від 7 до 10 років.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ