Підтримати нас

ТОП-7 цікавинок мерів міст-мільйонерів

22 березня 2018 17:25
188
Поширити:

В них немає авто, і не у всіх квартири. Один з них взагалі живе майже на одну зарплату, а у іншого 10 мільйонів дивидендів. Мова йде про міських голів міст-мільйонників. Що цікавого і незвичного знайшлося у їх деклараціях? Читайте далі.

Почнемо з того, що міст-мільйонників в Україні три – Київ, Харків і Одеса. До 2001 року такими були ще Дніпро і Донецьк, але згодом кількість населення там зменшилась. Тобто розглядаємо тут трьох міських голів – Віталія Кличка, Геннадія Кернеса та Геннадія Труханова. От які цікавинки знайшлися у їх деклараціях за 2016 рік (звітів за 2017 ще немає, хоча термін декларування статків спливає за 10 днів). Отже, почнемо:

1. Мер Києва Віталій Кличко має 9 велосипедів, мопед та причіп-платформу.

2. На авто відомого боксера возить дружина – саме на неї оформлені дві іномарки.

3. Міський голова Харкова Геннадій Кернес орендує будинок площею аж 7 квадратних метрів. Також він знімає кімнату площею 57 кв. м. Більше нерухомості у декларації немає.

4. На матір Геннадія Труханова Марію Дмитрівну записані 26000 квадратних метрів землі і 1,5 мільйона гривень і 373 тисячі доларів готівки. Ще й 71% задекларованого мером Одеси будинку площею 252 кв. м.

5. Зарплата мера Одеси – 5700 гривень на місяць. Більше суттєвих доходів Геннадій Труханов не декларує. Пенсія мами – 1400 гривень на місяць. Загалом найвища зарплата – у Геннадія Кернеса – майже 20.000 гривень. Віталій Кличко отримує трішки більше 12 тисяч.

6 Геннадій Кернес має 38 мільйонів гривень готівкою. За рік же отримав 10 мільйонів дивідендів та майже 5 мільйонів від продажу цінних паперів. 

7. Віталій Кличко комусь позичив 8,5 мільонів євро та понад 700 тисяч доларів.

Звичайно ж, це далеко не все, що можна знайти у деклараціях мерів. Якщо ж самі хочете контролювати можновладців – звертайтеся на сайт https://declarations.com.ua.

Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації».

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів