Підтримати нас

Театр ляльок запрошує глядача у "розтрощене" фойє - колектив звернувся з відкритим листом до влади

Автор статті
12 вересня 2017 14:33
558
Поширити:
Колектив Херсонського академічного обласного театру ляльок звернувся з відкритим листом до місцевої влади. Про це актори театру пишуть у офіційній групі театру в мережі Фейсбук.
 

"Відкритий лист акторів Херсонського академічного обласного театру ляльок до керівництва міста, області та громадськості.

Шановні керівники! Творчий склад театру звертається до Вас з проханням щодо роз’яснення ситуації яка склалася з ремонтом або реконструкцією фойє нашого театру. 
У минулому році в листопаді місяці бригада ремонтників «розгромила» наше фойє, залишивши стелю, стіни та підлогу у стадії підготовки до реконструкції. Нам обіцяли завершити ремонтні роботи до 31-ого грудня 2016 року. Сьогодні вже середина вересня 2017р., а роботи досі не почалися. Керівництво театру намагається запрошувати глядача на вистави у розтрощений театр. З цього приводу ми отримуємо негативні відгуки від батьків та вчителів загальноосвітніх шкіл. Театр не може працювати у повноцінному режимі. Наближається Новорічна компанія під час якої за традицією у театрі проходять благодійні заходи Херсонського державного університету, «Губернаторська ялинка», вистави та програми нашого театру. Якщо терміново не почати ремонт-реконструкцію, ми знову, як і минулого року, будемо вимушені шукати орендовані приміщення для показу своїх вистав. Нажаль у нашому місті таких приміщень майже не залишилося. Ми чекаємо від нашого керівництва конкретної відповіді. Нам дуже боляче, з приводу того, що, колись одна з найкращих будівель театру ляльок в Україні, перетворилася на жахливий «сарай»!

З повагою, творчий склад ХАОТЛ" - йдеться в повідомленні.
 
Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ