Підтримати нас

Скільки українців пишаються статусом громадянина Україна і за що горді найбільше

27 грудня 2018 12:00
302
Поширити:

69% опитаних українців відчувають гордість за те, що вони є громадянами України. 78% горді з того, що є жителями свого міста чи села.

Про це йдеться у результатах опитування групи "Рейтинг" в рамках спецпроекту "Портрети регіонів", повідомляє УНІАН.

Найчастіше предметом гордості за свій регіон опитані обирали його природу (43%) та історію (40%). Традиціями свого краю пишаються 27%, культурою і мистецтвом - 26%, місцевими жителями - 22%, визначними пам'ятками - 18%, природніми ресурсами - 14%, визначними людьми - 12%, спортивними досягненнями та кухнею - по 11%.

Частіше за інших про гордість природою говорили на Київщині, Хмельниччині, Чернігівщині, Волині, Житомирщині, Івано-Франківщині та Закарпатті. Щодо історії краю - на Львівщині, Запоріжжі та в Києві, традицій регіону - Івано-Франківщині та Львівщині, культури та мистецтва - Київщині та Львівщині.

Місцевими жителями найбільше пишаються на Одещині, а також у Чернігівській, Харківській, Донецькій, Житомирській та Закарпатській областях.

Визначними пам'ятками найбільше пишаються на Запоріжжі, у Києві, на Харківщині, Львівщині, Одещині та Вінниччині. Природними ресурсами - на Донеччині, Київщині, Харківщині, визначними людьми регіону - на Черкащині та Донеччині, спортивними досягненнями - на Донеччині. Водночас кухнею та кулінарією найбільше пишаються на Закарпатті, Київщині, Одещині та у столиці, сільським господарством - на Чернігівщині та Кіровоградщині, промисловістю - на Дніпропетровщині та Донеччині, наукою та освітою - на Харківщині.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів