Підтримати нас

Школярам заборонять користуватися смартфонами

13 грудня 2017 18:24
243
Поширити:

Уряд Франції ухвалив рішення щодо заборони школярам віком від 6 до 15 років користуватися смартфонами у школах. Йдеться не лише про уроки, але й перерви.

Як повідомляє The Guardian, заборона смартфонів у школах була прописана у передвиборчій програмі Еммануеля Макрона, чинного президента країни.

Міністра освіти Франції Жан-Мішель Бланкер розповів, що заборона набуде чинності вже з початком нового навчального року, 1 вересня. Принести із собою смартфон можна буде, а ось користуватися ним – ні.

Також міністр сказав, що деякі школи вже впровадили таку політику. Адже вчителі разом із батьками вважають, що це вірний крок, оскільки дорослі "занадто рано дають дітям безконтрольно використовувати електронні пристрої".

Однак підкреслюється, що не усі згодні із забороною телефонів. Попри те, що більшість визнає її користь, не зовсім зрозуміло, яким чином все це впроваджуватиметься у життя.

За приклад Бланкер навів своїх колег-міністрів, які перед засіданнями здають смартфони на зберігання до спеціальних ящиків. Він переконаний, що такі ж самі можна зробити і у школах.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ