"Русский мир" знову піднімає голову в Україні

Події, що трапились у Дніпрі та інших містах України 9 травня показали, проблеми правоохоронної системи України. Після потужної патріотичної хвилі, яку держава намагалася погасити, відбувається реакція відкату цієї хвилі.

Про це заявив військовий експерт Олег Жданов в коментарі виданню "Апостроф".

Він додав, якщо не буде ніякої реакції, то "русская весна" або "русский мир" знову почне повставати. Він додав, що зараз треба терміново вирішувати проблему з поліцією.

"Поліція перетворилася в приватну лавочку – це комерційна організація, яка із задоволенням виконує комерційні завдання в плані якихось пікетів, нападів. Те ж знесення МАФів біля КПІ в Києві: коли затримали двох тітушок, то виявилося, що вони - співробітники поліції…Місцеві клани керують поліцією. Центральний апарат МВС вже не в змозі на це вплинути.", – розповів експерт.

Він наголосив, що зараз відбувається повзуча "федералізація" України, про яку раніше кричали поряд із терміном "Новоросія". Адже місцеві органи влади "підминають" під себе правоохоронні органи, суди, прокуратуру.

"У деяких випадках здається, що місцеві органи готові мало не послати Київ в плані перерахування податків. Невідомо, як завтра ми все це склеїмо до купи, якщо сьогодні цього не зупинити", – додав Жданов

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також