РеАНІМУЙ своє літо: Відкрито прийом заявок на школу анімаційного кіно від «Кіномедіа»

Якщо ваше літо виявилось не таким яскравим, як того хотілось би, можна розфарбувати його участю у літній школі анімаційного кіно від Фестивалю «Кіномедіа», що відбудеться 26-30 серпня (під Києвом). П’ять днів ми вчитимемо вас основам драматургії, режисури та монтажу; під керівництвом досвідчених аніматорів ви створюватимете власну анімацію. Також ми обіцяємо вам нові цікаві знайомства, свіже повітря та хороші спогади.

Для участі у школі необхідно заповнити заявку, у якій описати ідею для фільму та додати малюнок вашого героя.

 Ідея фільму має підпорядковуватись заявленій тематиці:

- Безпека у мережі Інтернет

- Маніпуляції у ЗМІ

- Журналістські стандарти

- Особливості роботи у теле-, радіожурналістиці, друкованих виданнях.

Ідея має формуватися навколо позитивного персонажа – журналіста-акули Платона Зубатого.

Мальований персонаж, який ви додасте до заявки, має бути акулою. Герой повинен відображати ідею вашого  фільму (в одному кольорі чи в кількох, традиційна акула чи з атрибутами людини – вдягнена, в окулярах і т.д.).

Подавати заявки можуть усі бажаючі, незалежно від віку та досвіду.  

Якщо ви не Пікассо і не да Вінчі, але хочете навчитись робити анімацію, все одно подавайтесь: цікавий сюжет відволікає від неідеального малюнка. Якщо Ви Пікассо, але не маєте хорошої ідеї для анімації, все одно подавайтесь: ми поділимось із Вами найкращими сюжетами, які ми отримали на конкурс сценаріїв.

Прийом заявок триває до 1 серпня 2016 року. Участь у школі безкоштовна. Організатори покривають витрати на проїзд та проживання.

Детальна інформація на сайті: http://kinomedia.in.ua/

Контакти

тел.: (095) 934-62-41

e-mail:  [email protected]

«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль, покликаний висвітлювати принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Вперше фестиваль відбувся у 2010 році, відтоді проводиться щорічно.

Мета фестивалю – підтримати правильне сприйняття ролі медіа як важливого елементу демократичного суспільства, розуміння важливості існування незалежних об’єктивних ЗМІ, що кожному надають змогу свідомо ухвалювати важливі рішення та не бути маріонеткою у світі інформації та пропаганди. Ціль кінофестивалю – розкрити та підтримати нові режисерські таланти в Україні.

Організатор кінофестивалю – Незалежна асоціація телерадіомовників. Захід відбувається за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED). Інформаційні партнери фестивалю Film.UA, «CinemaHall», «Експеримент», «Режисер.Орг».

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також