Підтримати нас

Президента Польщі закликають залишити Яна Пєкла послом в Україні

23 грудня 2018 17:13
226
Поширити:

Група польських експертів, підприємців, журналістів, активістів та діячів польських організацій в Україні звернулися до президента Польщі Анджея Дуди з проханням залишити на посаді посла Польщі в Україні Яна Пєкла.

Про це повідомляє Польське радіо.

Автори звернення вважають, що Пєкло - це саме той дипломат, який у важкий для час України агресії з боку Росії та непростих дискусій навколо польсько-української історії може зміцнити довіру між двома країнами.

«Ми вважаємо, що в діяльності, пов’язаній з підтримкою України в дипломатичній сфері, як і в справі двосторонніх відносин в історичному вимірі та в поточній політиці, важливе значення має будування довіри. Саме тому Польщу в Україні має представляти нинішній посол Ян Пєкло», - написали автори звернення до голови польської держави.

Звернення до президента Польщі підписали, зокрема, експерт у східних справах Боґуміла Бердиховська, професор Оля Гнатюк з Інституту слов’янознавства Польської академії наук, професор Гданського університету Ігор Галаґіда, журналіст, директор телеканалу «Бєлсат», Аґнєшка Ромашевська, голова Міжнародної асоціації польських підприємців в Україні Пьотр Цярковський, Марія Пшеломєць з телеканалу TVP, президент Федерації польських організацій в Україні Емілія Хмельова та інші.

Як повідомлялося, у середу, 19 грудня, було оприлюднено рішення президента Дуди про відкликання Яна Пєкла з посади посла 31 січня. У суботу, 22 грудня, Дуда оголосив, що є пропозиція замінити посла у Києві Пєка нинішнім заступником міністра закордонних справ Бартошем Ціхоцьким.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів