Підтримати нас

Пом’якшили вирок: посадовицю з Херсона визнали винною в колабораціонізмі 

16 квітня 2024 10:16
164
Поширити:

Херсонський міський суд 8 квітня визнав винною в колабораціонізмі 56-річну посадовицю з Департаменту міського господарства Херсонської міськради Тетяну Бурлай. У суді вона визнала свою вину, тому їй пом’якшили вирок. 

Про це повідомляє Медіаплатформа “Вгору” з посиланням на вирок суду. 

У Херсоні Тетяна Бурлай в серпні 2022 року добровільно стала “головною спеціалісткою відділу розвитку об'єктів права комунальної власності управління” в окупаційній адміністрації. У вироку йдеться, що її посада не пов’язана з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій. 

До жовтня 2022 року жінка приймала заяви й повідомлення громадян щодо роботи громадського транспорту, маршрутів їх руху, надавала відповіді на звернення про роботу громадського транспорту, складала та публікувала графіки його руху в Херсоні.

Жінка написала заяву, в якій визнала свою винуватість у кримінальному проступку. Тому обвинувальний акт щодо неї розглянули в спрощеному провадженні.

У підсумку Тетяну Бурлай визнали винною в колабораціонізмі та позбавили права працювати в органах держвлади, місцевого самоврядування й займатися діяльністю, пов`язаною з наданням публічних послуг, строком на 10 років без конфіскації майна.

З 2017 по 2022 рік  посадовиця подавала декларації як головна спеціалістка відділу транспорту управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв'язку Херсонської міської ради.

У базі “Миротворець” ідеться, що жінка була секретаркою незаконної виїзної виборчої комісії з проведення псевдореферендуму у вересні 2022 року з приєднання Херсонщини до РФ. Про це в оприлюдненому вироку не зазначається. 

Документ зі сайту "Миротворець"

  • Станом на 13 квітня 2024 року правоохоронці розпочали 3 тисячі 829 кримінальних проваджень за колабораціонізмом по всій Україні.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ