Ваш донат допомагає нам працювати й далі — для Херсонщини та всієї України.

Підтримали армію

Поширити:
15 березня 2016 04:00
351

За перші два місяці року платники області спрямували на потреби Збройних Сил 20,7 млн. грн. військового збору.

Це майже на 4,6 млн.грн. більше, ніж за такий же час торік. Найбільшу частку внесли платники Херсона – 6,3 млн. грн.

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів