Підтримати нас

Перевірка Мінкульту виявила недостачу 10 культурних цінностей у Лаврі

10 січня 2019 08:02
685
Поширити:

За результатами перевірки Міністерства культури України в основному та науково-допоміжному фондах Києво-Печерського історико-культурного заповідника, комісія не виявила 10 предметів. 

Місцезнаходження цих культурних цінностей на сьогодні не встановлено. Про це повідомила керівник прес-служби Міністерства культури Юлія Даценко, передає УНН.

"Станом на сьогодні відсутніми залишаються 10 предметів, місцезнаходження яких не встановлено. Про це було проінформовано правоохоронні органи", - сказала Даценко.

Вона уточнила, що в період з 1988-го по 2000 рік Києво-Печерський історико-культурний заповідник передав до Свято-Успенської Києво-Печерської лаври чоловічого монастиря Української православної церкви МП загалом 829 предметів.

"Згідно з актами, заповідником до монастиря було передано 829 предметів. Перевіркою встановлено наявність та точне місцезнаходження 815 предметів, 14 предметів не виявлено. Після завершення перевірки представниками монастиря було додатково надано до огляду чотири предмети з числа тих, що не були виявлені", - зазначила Даценко.

Сама перевірка проводилась в період з 21 листопада по 17 грудня 2018 року.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів