Підтримати нас

Обмежили доставку пошти у 22 країни

05 квітня 2020 10:29
699
Поширити:

Всесвітній Поштовий союз (ВПС) повідомив, що глобальна пандемія коронавірусної інфекції змусила Сполучені Штати призупинити доставку міжнародної пошти в 22 країни, зокрема в Індію, Саудівську Аравію, ПАР, Монголію, Панаму і Перу.

Поштова служба США попросила своїх клієнтів утриматися від відправки пошти в 22 країни світу, оскільки доставка зараз неможлива з технічних причин. У список країн, куди тепер не доставляється пошта, входять Кайманові острови, Чад, Еквадор, Французька Полінезія, Гондурас, Індія, Кувейт, Лівія, Мадагаскар, Мальдіви, Монголія, Нова Каледонія, Панама, Перу, Самоа, Саудівська Аравія, ПАР , Болівія, Шрі-Ланка, Зімбабве, Фіджі І Ботсвана. Про це повідомляє Голос Америки.

Представник ВПС Девід Даджен пояснив, що припинення відправки пошти пов'язане з припиненням авіапольотів в ці країни. Він зазначив, що з цією проблемою зараз стикаються практично всі держави світу.

"В результаті їм довелося повідомити у ВВС про припинення відправки електронних листів. У цьому ніхто не винен, це не чиясь вина. Пандемія вплинула на весь світ, практично на всі аспекти сучасного способу життя", - додав представник поштового союзу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів України дозволив операторам поштової доставки приймати на доставку аптечний асортимент на час коронавірусного карантину.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ