Все про кулери для води: як вибрати, де поставити і як обслуговувати

Регулярне вживання якісної питної води — запорука відмінного самопочуття, чудового зовнішнього вигляду та гарного настрою. Покупка кулера та доставка води допоможуть розвʼязати проблему забезпечення питною водою вашої родини — це зручно та вигідно!

Придбати якісні кулери для дому та офісу можна за посиланням https://mywatershop.ua/catalog/kulery/ на сайті сервісу доставки води My Water Shop.

Що важливо врахувати

Вибираючи кулери для води, зверніть увагу на такі нюанси:

 • Підрахуйте, скільки людей будуть використовувати питну воду з пристрою.  Для дому і невеликого колективу цілком достатньо компактної настільної моделі.
 • Місце. Оцініть приміщення, з’ясуйте, яка установка краще підійде.  У продажу є настільні варіанти та моделі для підлоги.
 • Потрібний функціонал. З’ясуйте, які функції вам потрібні. Можна обрати модель з функцією іонізації, газування тощо. А якщо вдома є маленькі діти, можна обрати з функцією «захист від дітей», щоб малеча ненароком не обпеклася.
 • Співвідношення ціни та якості. Не завжди дорогий апарат означає якісний. Цілком реально знайти бюджетні моделі з необхідним функціоналом. 

До вибору кулера варто підходити ретельно — тоді він служитиме не один рік, буде зручним і комфортним в експлуатації.

Сервіс доставки води My Water Shop пропонує великий вибір кулерів у різних цінових категоріях. Це надійні вироби від перевірених виробників. Не знаєте, який варіант обрати? Фахівці нададуть профільну консультацію та відповіді на всі ваші запитання.

Особливості догляду за кулером

Дуже важливо стежити, у якому стані кулер, адже це впливає на якість води.

 1. Регулярне чищення. Регулярно очищайте зовнішні та внутрішні поверхні кулера. Використовуйте м'яку ганчірку або губку з мийним засобом для посуду, потім промийте чистою водою. Зберігайте кулер сухим після чищення.
 2. Очищайте фільтри та насадки. Якщо у вашому кулері є фільтри або насадки, дотримуйтесь інструкцій виробника щодо частоти та способу їх очищення. Регулярне очищення забезпечить ефективніше функціонування кулера.
 3. Замінюйте фільтри. Якщо ваш кулер має вбудований фільтр, замінюйте його згідно з рекомендаціями виробника. Зношений або забруднений фільтр може псувати воду, а не очищувати її.
 4. Перед введенням в експлуатацію обладнання ретельно обробіть серветкою для дезінфекції шийку пляшки, кулерну голку, водоприймач, носики кранів подачі гарячої та холодної води.
 5. Алгоритм дій з попереднього пункту варто повторювати також при заміні бутлів. Це допоможе уникнути потрапляння бактерій у воду.
 6. Ретельно перевіряйте чистоту кранів подачі води.
 7. Завжди слідкуйте, щоб в апарат та воду не потрапляли сторонні предмети — пакувальний матеріал, захисні наклейки тощо.

Очищення кулера від солі та накипу

Хоча б раз на місяць фахівці радять чистити кулер від солі та накипу. Зрештою, не варто чекати, коли забруднення ємності кулера стане помітним і неозброєному оку. Правильне очищення збереже на високому рівні якість води та продовжить термін служби обладнання. Після очищення кулера вода з нього буде чистою, смачною і безпечною для пиття.

Пам’ятайте, що недотримання таких простих рекомендацій може спричинити попадання у воду хвороботворних бактерій, які можуть суттєво вплинути на якість води в бутлі. А вживання на постійній основі зараженої води спровокує негативні наслідки для здоровʼя.  

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також