Turbo.ua – найшвидша доставка продуктів Києва

У сучасному світі всі справи та питання можна вирішити за допомогою інтернету. Навіть закупити продукти зараз легко завдяки онлайн-сервісам доставки додому. Прикладом такої системи є https://turbo.ua/, яка розповсюджує свою діяльність на більшість районів Києва. Цей сервіс доставки пропонує широкий асортимент продуктів, а також дозволяє купити навіть готові кулінарні страви або алкоголь, не виходячи з дому. Скористатися послугами може будь-хто, знаходячись за адресою, з якою працює дана доставка.

Основні плюси компанії Turbo.ua:

  • доставка від 15 хвилин;
  • великий вибір товарів (м'ясо, риба, овочі та фрукти, солодощі, заморожені продукти та ін.);
  • товар доставляється у термосумках, що забезпечує свіжість та відповідний температурний режим для продуктів;
  • наявність бонусної системи Turbocoin;
  • мобільний додаток;
  • оплата різноманітними способами.

Доставка працює на основі дарксторів – це власні магазини Turbo.ua, на яких відбувається збір товару. Тому замовник отримає свіжі та якісні продукти у найкоротший термін. Мінімальний час доставки – від 15 хвилин. В онлайн-супермаркеті Турбо юа представлено понад 20 категорій товарів із різними найменуваннями. Часто пропонуються акційні позиції, щоб покупка була більш вигідною та простою.

Як робиться замовлення на Turbo.ua?

Доставка продуктів Турбо юа орієнтована на київських мешканців. Сьогодні вона доступна для районів: Дарницький, Дніпровський, Солом'янський, Подільський, Голосіївський, Шевченківський, Печерський, Оболонський, Святошинський. Карта буде розширюватися, тому найближчим часом замовляти зможуть і мешканці з інших районів Києва.

Щоб зробити замовлення в онлайн-супермаркеті, спочатку потрібно зареєструватися на сайті або у застосунку. Потім клієнт обирає потрібний товар, але не більше 12 кг. Провести оплату можна відразу онлайн або після приїзду кур'єра. Завершальним етапом є підтвердження оформлення, після якого можна відраховувати час до прибуття кур'єра. Кур'єри здійснюють доставку велосипедом, тому є умова для максимальної ваги продовольчої сумки.

 Застосунок Турбо юа

Сучасні користувачі вважають простим та надійним все робити з телефону. Доставка для цього пропонує спеціальний застосунок, що завантажується як на пристрої з Android, так і iOS. Завантажити програму можна на сайті або в спеціальних магазинах додатків Google Play та App Store. Встановивши такий помічник онлайн доставки, замовнику необхідно пройти реєстрацію в ньому або увійти до облікового запису, якщо він є. Потім можна робити підбір товару та оформлювати заявку.

Функціонально програма нічим не відрізняється від сайту. Час доставки, способи оплати та накопичення бонусних балів також не відрізняються. Через додаток просто набагато зручніше зробити замовлення, перебуваючи на роботі, поза домом або в гостях. Буквально кілька кліків на телефоні й можна відраховувати час, коли будуть доставлені продукти.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також