Підтримати нас

Невідомі вкрали елемент вуличної виставки про Голокост перед Львівським університетом

Автор статті
05 серпня 2018 16:05
715
Поширити:

Вкрадений куб – частина мистецького проекту, присвяченого пам’яті жертв Голокосту

У Львові невідомі вкрали один із інформаційних стендів, що є частиною мистецького проекту «Львів'43: Місто (не) пам'яті», що присвячений пам'яті жертв Голокосту. Про це повідомила директорка музею «Територія терору» Ольга Гончар, передає zaxid.net.

Чорні інформаційні стенди, розміщені у 12 локаціях у Львові – це частина мистецького проекту «Львів'43: Місто (не) пам'яті», ініційованого музеєм «Територія терору». Усі стенди встановили 13 липня у пов’язаних із Голокостом локаціях (місця розстрілу, ув’язнення тощо). Вони містять інформацію про ключові події Голокосту та історії постатей, пов’язаних і з ним (жертв, рятівників, свідків, винуватців). Планувалось, що виставка триватиме до кінця вересня. Однак уже 25 липня музей «Територія терору» повідомив на своєму сайті про пошкодження частини інформаційних кубів, а в суботу, 4 серпня, один із стендів зник.

Ще у п'ятницю на цьому місті стояв інформаційний стенд (фото Ольги Гончар)

Як повідомила директорка музею «Територія терору» Ольга Гончар, напередодні зі стенду, розташованого на площі перед університетом ім. І. Франка, зникла інформаційна таблиця. Працівники музею одразу написали заяву про крадіжку. А сьогодні Ольга Гончар виявила крадіжку самого інформаційного куба.

«Сьогодні я прогулювалась містом, і близько 19:30 виявила, що нашого інформаційного куба біля університету Франка немає. Я викликала поліцію і написала заяву про крадіжку», - розповіла ZAXID.NET Ольга Гончар.

Музей наразі ще не підрахував збитків, нанесених цією крадіжкою.

Додамо, що на вкраденому стенді містилась інформація про Львівський університет під час нацистської окупації та Голокосту, про видатних професорів того часу та про Ганса Франка - очільника окупаційної адміністрації в Генерал-губернаторстві, засудженого до страти на Нюрнберзькому трибуналі.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ