Нацрада оштрафувала три телеканали через недостатню кількість української мови

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення призначила штраф трьом супутниковим телеканалам через недостатню кількість української мови в ефірі.

Розмір штрафу для всіх супутникових телеканалів становить понад 19 тисяч гривень, мовиться у повідомленні на сайті відомства.

"За результатами перевірок ТОВ "Дорослі канали", Київ (логотип "BOLT"), і ТОВ "Телерадіокомпанія "Корисне ТБ", Київ (телеканали "ДАЧА" і "EPOQUE"), які підтвердили дані моніторингів Національної ради, регулятор 13 грудня стягнув штраф із цих мовників через недотримання ними передбаченої законодавством обов'язкової частки української мови в ефірі. Розмір штрафу – 5 відсотків від суми ліцензійного збору, що для всіх супутникових телеканалів становить 19 306,05 гривні", – йдеться у повідомленні.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також