Нацгвардія України підписала меморандум про співпрацю з колегами з Каліфорнії

Командувач Національної гвардії України Микола Балан та командувач Національної гвардії Каліфорнії Девід Болдвін у Києві підписали меморандум про співпрацю.

Про це повідомила пресслужба Нацгвардії.

"Основні напрямки співпраці – це підготовка підрозділів, як індивідуальна, так і колективна. Це надання консультативної допомоги у військовому кадровому менеджменті: перехід Нацгвардії України на організаційно-штатну структуру, наближену до стандартів НАТО. Це логістичне забезпечення, надання матеріальної та технічної допомоги, взаємопідтримка та обмін досвідом", - зокрема, зазначив Микола Балан.

За його словами, українська сторона планує відправляти на навчання до Каліфорнії підрозділи Нацгвардії, а також приймати в Україні американських колег.

"Я радо вітаю нову концепцію - розширювати співробітництво у складі більших підрозділів. Також ми готові розширювати заходи, які відбуваються в онлайн-режимі", - заявив Девід Болдвін.

Нацгвардія України отримала міжнародну технічну допомогу на суму приблизно 78 мільйонів доларів США. Зокрема, йдеться про засоби радіо- та супутникового зв'язку, медичне та інженерне обладнання, оптичні прилади, системи розвідки цілей, безпілотні літальні апарати.

"За період співпраці в рамках Державної програми партнерства із 2014 року Національною гвардією Каліфорнії було проведено 30 спільних заходів із Нацгвардією України, із них 14 - навчального характеру", - уточнили в пресслужбі.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також