Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!

На Херсонщині через обстріли армії РФ загинула людина, ще восьмеро поранені

Поширити:
10 березня 2026 13:48
58
обстріли Херсонщини
Фото: Національна поліція

Протягом 9 березня російські військові обстрілювали населені пункти Херсонського та Бериславського районів. Унаслідок атак одна людина загинула, ще вісім дістали поранення.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Херсонській області.

Російські військові били по цивільній інфраструктурі з артилерії, мінометів, реактивних систем залпового вогню та застосовували безпілотники різних типів.

Унаслідок обстрілів пошкоджено шість багатоквартирних і 14 приватних будинків, об’єкт критичної інфраструктури, дві адміністративні будівлі, навчальний заклад, службовий автомобіль поліції, дві цивільні автівки, навантажувач і гараж.

У селах Українка та Шевченківка російські військові атакували дронами два приватні будинки. Артилерійським вогнем пошкоджено ще п’ять приватних будинків в Інгульці. FPV-дронами армія РФ вдарила по навантажувачу в Нововоронцовці та по двох приватних будинках в Осокорівці й Широкій Балці. З реактивних систем залпового вогню обстріляли Придніпровське.

У Дніпровському районі Херсона через артилерійський обстріл постраждали дві жінки віком 91 та 57 років. Їх доставили до лікарні з вибуховими травмами та уламковими пораненнями. Там пошкоджено три багатоквартирні й один приватний будинок, навчальний заклад, гараж і автомобіль.

Через скид вибухівки з безпілотника травмувалися 54-річна жінка та 61-річний чоловік. У них діагностували вибухові травми та уламкові поранення кінцівок.

Також російські військові атакували ударним безпілотником блокпост. Унаслідок цього пошкоджено службовий автомобіль поліції та цивільну автівку.

Ще один ударний дрон влучив у житлову забудову. Пошкоджено три багатоквартирні будинки, поранення дістала 35-річна жінка. У неї вибухова травма та поранення обличчя.

У Центральному районі Херсона внаслідок атаки безпілотника пошкоджено дві адміністративні будівлі та поранено 58-річного охоронця. У чоловіка діагностували вибухову травму та контузію.

З артилерії російські військові обстріляли Корабельний район Херсона. Там пошкоджено чотири приватні будинки.

Крім того, до лікарів звернулися 52-річна жінка та 56-річний чоловік, які 7 березня потрапили під обстріл у Дніпровському районі. В обох виявили мінно-вибухові травми та контузії.

Також стало відомо, що в лікарні помер 49-річний житель Новокаїрів, який 1 березня дістав тяжкі поранення внаслідок атаки FPV-дроном.

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів