Керівником Національної служби здоров'я обрали заступника директора приватної медклініки

Конкурс на посаду керівника Національної служби здоров'я (НСЗУ) виграв Олег Петренко, заступник гендиректора приватної акушерсько-гінекологічної клініки ISIDA.

27 лютого Комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала його керівником органу, який контролюватиме 100 млрд гривень держкоштів на медицину, пише «Українська правда».

Зазначається, що Петренко має досвід менеджменту найбільших приватних клінік Києва. Перед роботою в ISIDA Петренко був першим заступником гендиректора клініки «Оберіг». У 2005-2006 роках був радником міністра охорони здоров'я.

Він був одним з 12 експертів, які розробляли концепцію реформування системи охорони здоров'я, яка лягла в основу ухваленого Верховною Радою закону.

Олега Петренка обрали з-поміж 14 кандидатів.

P.S. НСЗУ – це новий орган, який створюється у межах медреформи. Він контролюватиме всі виплати в сфері охорони здоров'я, обиратиме лікарні, які отримуватимуть гроші від держави та контролюватиме розподіл більше 100 млрд гривень щороку на оплату послуг пацієнтів.

НСЗУ виступатиме замовником послуг, розраховуватиме тарифи, за якими платитиме держава за хворих, укладатиме договори про медичне обслуговування населення тощо.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також