Держкомтелерадіо не рекомендує до ввезення в Україну ще 8 російських книг

Державний комітет телебачення та радіомовлення України (Держкомтелерадіо) розширив до 180 книжок перелік видань.

Зміст останніх спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, скоєння терактів, посягання на права і свободи людини, передає interfax-Україна.

Як повідомляється в понеділок на сайті Держкомтелерадіо, перелік, зокрема, доповнено 8 російськими книгами - тепер у ньому 174 російські видання. Також у переліку - дві книги з окремих районів Донецької та Луганської областей і чотири - з України.

До списку внесені книги: "Без Крыма России не быть! "Место силы" всей Русской Земли", "Народ-победитель. Хранитель Евразии", "Как Русь стала Сверх-Державой. "Неправильная Империя", "Золотая Русь. Почему Россия не Украина?", "Как Золотая Орда озолотила Русь. Мифы и правда о "татаро-монгольском Иге" (усі - Олексей Шляхторов), "Россия и Украина. Когда заговорят пушки…" (Олександр Широкорад), "Украина. Выбор веры, выбор судьбы. Двадцать лет независимости Украины – двадцать лет борьбы за единство Русской Церкви" (Кирило Фролов) и "Позывной "Волкодав" (Георгій Савицький).

Із повним переліком книг можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також