7 способів звикнути рано прокидатися

Школа, університет, робота та багато іншого – це головні причини того, що нам треба рано прокидатися. Найчастіше, небагатьом вдається це зробити дуже просто, і не заливати у себе потім кілька чашок кави, щоб привести себе до тями.

Незважаючи на це, психологи говорять, що кожен може прокидатися рано досить просто, якщо, звичайно, дотримуватися певних правил, яких ми і хочемо вам розповісти. Саме вони допоможуть вам не натискати в будильнику кнопку "повторити через 5 хвилин", а без проблем прокидатися рано.

Лягайте раніше

Треба вирушати до сну не пізніше 23.00. До цього часу цілком можна встигнути зробити все, що потрібно, і спокійно відправлятися в ліжко.

Дотримуйтесь режиму

Щоб без проблем прокидатися рано, потрібно виробити звичку лягати і вставати в один і той же час. Режим буде тут кращим помічником для вас.

Приємний будильник

Багато хто говорить, що поставити на будильник улюблену мелодію – це нерозумно, тому, що заснути під неї дуже просто. Але психологи кажуть, що це зовсім не так. І прокидатися під приємну пісню буде дуже просто.

Непростий будильник

Також, психологи кажуть, що прокидатися рано буде допомагати світловий будильник. Крім звичайного сигналу, він так само буде повільно підвищувати яскравість світіння за 30 хвилин до самого дзвінка. Особливо це буде корисно взимку, або восени, коли потрібно прокидатися поки ще не вийшло сонце. Цей будильник буде імітувати схід, і прокидатися рано буде дуже просто.

Не батогом, а пряником

Не потрібно карати себе за те, що ви проспали. Придумайте собі ряд заохочень, за те, що ви змогли рано прокинутися. Чашка смачної кави, або кілька цукерок, або десертів – це те, заради чого захочеться швидко піднятися з ліжка.

Спорт

Заняття спортом – це те, що допоможе вам тримати своє тіло в тонусі, а з цим буде простіше рано прокидатися. Головне знайти заняття по собі, чи то йога, чи футбол.

Вода

Точніше душ. Якщо вам вже дуже важко прокидатися вранці, то приймайте холодний душ. Це вже точно підбадьорить вас.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також