Підтримати нас

"50 доларів за вечерю" - скільки заробляють на дружбі з китайцями

04 січня 2018 15:55
187
Поширити:

У китайців вважається престижним мати серед друзів європейців, в тому числі і українців.

На такій дружбі часто заробляють гроші. Також користуються популярністю фотосесії з європейськими дітьми. За це китайці платять $400-$500, розповідає українка Юля із Ковеля Волинської області, повідомляє vgolos.

"Деякі китайці платять українцям гроші за вечерю з ними, – розповідає Юля. – Скажімо, сім'я може отримати 50 доларів і до того ж смачно повечеряти. Чоловіки в Китаї можуть запросити дівчину на вечерю. Це не побачення, тому інтиму ця зустріч не передбачає. Просто дехто із китайців хоче вразити своїх друзів і приходить на якісь урочистості у компанії із європейками. За це вони готові заплатити 200-300 доларів за вечір".

Роботодавці також цінують працівників з Європи. Менеджери середньої ланки у Китаї в середньому заробляють $ 1,5 тис. -$ 1,7 тис., зарплата самих китайців менша - $1 тис. – $1,2 тис.

В Китаї також стає популярною англійська мова. Відсоток дорослих, які нею володіють, катастрофічно малий. Зважаючи на брак своїх кадрів, китайці запрошують іноземців. Англієць чи американець менше ніж за $5 тис. -$7 тис. у Китай не поїде. А ось українці готові працювати за півтори тисячі. Тому їх досить часто запрошують.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ