Підтримати нас

В Україні запустили кампанію проти сексуального насильства в зоні АТО

14 січня 2018 03:00
706
Поширити:

Агентство ООН у справах біженців (UNHCR) запустило другу хвилю кампанії проти сексуального та ґендерного насильства в зоні АТО Invisible Campaign, пише Центр інформації про права людини посилаючись на "Детектор медіа".

Завданням другої хвилі цієї кампанії є не лише висвітлити проблему, а й запропонувати один із шляхів її вирішення – номер гарячої лінії для жертв насилля, йдеться в повідомленні. "Для цього було створено символічний образ людини-невидимки, що уособлює непомітність і жертв, і проблеми загалом", – зазначають автори кампанії.

"Проблема ґендерного та сексуального насилля, як і раніше, замовчується в суспільстві, а звідси й незнання жертв такого насилля, куди звертатися за допомогою. Саме тому друга хвиля нашої кампанії спрямована закликати людей, що стали жертвами насилля, не залишатися наодинці зі своєю проблемою, а звертатися на гарячу лінію, де їх вислухають і нададуть допомогу", ‒ зазначила радниця з питань захисту UNHCR Асель Ормонова.

Гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації підтримується ГО "Ла Страда-Україна". Її співробітники надають інформаційну та психологічну допомогу, а також юридичні поради.

Номер гарячої лінії: 116 123

Агентство ООН у справах біженців – міжнародна організація, робота якої спрямована на порятунок життів, захист прав і створення кращого майбутнього для біженців, вимушених переселенців, а також осіб без громадянства. Агентство працює в Україні з 1994 року з метою захисту прав біженців, осіб, які шукають притулку, та осіб без громадянства. Від початку конфлікту в Україні у 2014 році Агентство опікується захистом прав внутрішньо переміщених осіб.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ