В Україні презентують фільм-розслідування про "ботоферми"

"Слідство.Інфо" та hromadske презентують спільний проєкт “Я – бот”: фільм-розслідування доводить існування “ботоферм” і пояснює, як вони працюють.

Прем’єра на всіх платформах hromadske та "Слідства.Інфо" відбудеться 18 вересня о 20:15, повідомляє Громадське

Під час цьогорічної парламентської кампанії журналіст "Слідства.Інфо" Василь Бідун влаштувався на роботу в офіс столичної “агенції”, яка пише проплачені коментарі в інтересах замовника. Там йому вдалося зазирнути за лаштунки українського політичного світу.

“Для нашої команди це перше велике розслідування, яке проводилося under cover, тобто під прикриттям. Це складний і незвичний для української журналістики формат. Репортеру доводиться не лише робити непритаманну йому роботу, але й фіксувати весь процес. Балансувати між тим, щоб отримати всю необхідну інформацію, але не бути викритим”, – ділиться враженнями продюсерка фільму, журналістка "Слідства.Інфо" Євгенія Моторевська.

“Одним з найменш досліджених напрямів передвиборчої кампанії була діяльність політиків в інтернеті. Чутки про те, що кандидати замовляють коментарі на власну користь або проти конкурентів, вирували давно, та жодних фактів на користь цієї теорії не було. “Я – бот” – перше й унікальне розслідування, присвячене “ботофермам”. <…> Передвиборчі пристрасті вщухли, є можливість озирнутися назад і ґрунтовно проаналізувати, що сталося, як сталося, який вплив це мало на думку суспільства”, – зазначила шеф-редакторка hromadske Ангеліна Карякіна.

Стрічку можна буде переглянути 18 вересня в приміщенні київського Річкового вокзалу. Початок показу о 19:00.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також