Підтримати нас

Правозахисники закликали Facebook визначитись із правилами модерації контенту

20 листопада 2018 18:33
650
Поширити:

Більше 70 правозахисних організацій звернулися до керівництва соціальної мережі Facebook з вимогою впровадити чіткі механізми у фільтруванні контенту.

Про це повідомляє Mediasapiens із посиланням на видання The Verge.

Йдеться про принципи Santa Clara – основи модерації контенту, що цього року розробили науковці та громадські організації.

"Громадянське суспільство у всьому світі критикує стандарти спільноти Facebook, якими вона послуговується, щоб фільтрувати викривлену інформацію. Вони неоднаково застосовуються в різних мовах та культурних контекстах. Ми пропонуємо механізм, що зможе виправити цю ситуацію та приведе до більшої прозорості й свободи висловлення думок користувачів", – йдеться в листі.

Принципи Santa Clara мають чітке пояснення того, чому публікація чи профіль порушують правила Facebook. Вони містять систему апеляцій, яка передбачає повторну перевірку посту людиною-модератором. Крім того, передбачені регулярні звіти, які роз’яснюватимуть, скільки постів було прибрано, а також скільки випадків були оскаржені.

Ці принципи мають заохотити компанії збалансувати свої політики щодо прав окремих користувачів та необхідності усунення шкідливих матеріалів.

У Facebook відповіли, що вони усвідомлюють важливість проблеми. Саме тому компанія з квітня запровадила можливість апеляцій та опублікувала детальний звіт з усунення шкідливого контенту.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів