У НАЗК замовили дизайнерські послуги. Без конкурсу

Національне агентство з питань запобігання корупції заплатило 50 тисяч гривень приватному підприємцю, офіс якого зареєстрований у квартирі.

Угоду про "професійні дизайнерські послуги" оприлюднили на сайті ProZorro. Жодного конкурсу на ці роботи не оголошували. Виконавця визначили "на око". Договір працівники НАЗК підписали із ФОП "Скальський Вадим Сергійович", передає expres.online.

Як йдеться у порталі відкритих даних, підприємство зареєстроване у місті Києві,  у квартирі. Головний вид діяльності цього ФОП – виробництво кіно- та відеофільмів, телевізійних програм.

То за що саме заплатять підлеглі Олександра Мангула півсотні тисяч бюджетних гривень?

Жодної тендерної документації, яка би це пояснювала, на офіційному сайті держзакупівель немає. Проте, проаналізувавши підписану угоду, бачимо, що виконавець зобов"язаний "до кінця 2018 року надати професійні дизайнерські послуги зі створення презентацій, фотозвітів, верстки, ілюстрацій, інфографіки".

У пункті про Специфікацію послуг згадано, що під час виконання верстки замовник використовуватиме "річний звіт Національного агенства з питань запобігання корупції".

Угода підписана особисто головою НАЗК Олександром Мангулом.

До слова, торік у грудні цьому ж дизайнеру НАЗК заплатило 140 тисяч гривень – за виготовлення відеоролика.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини