На Бериславщині поліція притягнула до відповідальності матір 11-річного булера

На Херсонщині продовжує розцвітати явище шкільного булінгу. Час від часу правоохоронці вживають заходи для профілактики булінгу, але, здається, цього замало: необхідно впроваджувати виховну, роз'яснювальну роботу серед дорослих - батьків школярів.

Як повідомляє відділ комунікацій поліції Херсонщини, ще одна “булінгова” подія сталася в одній зі шкіл Бериславського району. Перед уроком фізкультури побилися двоє 11-річних однокласників. Потерпілий прийшов додому та пожалівся матері на цькування, а жінка зателефонувала в поліцію. Ювенальний поліцейський перевірив інформацію, поспілкувався з учнями та педагогами. Факт булінгу підтвердився.

З’ясувалося, що потерпілий хлопчик систематично зазнавав знущань з боку однокласника. Що згодом підтвердили й учні класу. А вчителі пояснили, що булер агресивно поводить себе з усіма дітьми, на зауваження вчителів та матері не реагує, і жінка не може вплинути на сина.

Неповнолітній кривдник постійно словесно принижував однокласника, скидав його речі з парти, штовхав та погрожував побити.

У відношенні матері кривдника склали адміністративний протокол за ч.3 ст.173-4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу» Кодексу України про адміністративні правопорушення. З хлопчиком ювенальний поліцейський провів профілактичну роботу. Після розгляду справи у суді матір кривдника має сплатити штраф.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини