Злизали нашу ходу і нашу літургію на нашій Гірці - Ніцой про хресну ходу УПЦ МП

Друзі! Уже багато років поспіль, 28 липня на День хрещення Київської Русі-України о 12.00 віряни, прихильники, симпатики НАШОЇ Української православної церкви приїздять, приходять, збираються в Києві біля Володимирського собору і багатотисячною ходою рушають вулицею Володимирською на Володимирську гірку.

Для естетів, дійство, яке відбувається там - незабутнє: єднання синього Дніпра і такого ж неба, білих хмаринок, золотого сонця, золотих куполів, біло-золотого облачення тисяч українських священників та їхнього тисячоголосого співу.

 Для вірян - незабутнє враження піднесення і натхнення єднання з Богом тисяч людей.

Минулого року московські попи намагалися теж провести щось подібне.

Цього року за справу вже взялися проХВесійніше - з допомогою, відомої всім служби. І сумнозвісною ходою прийдуть, і позвозять, як тітушок, практика ж є. Злизали нашу ходу і нашу літургію на нашій Гірці. Втулилися на день раніше.

Ну що могла зробити наша влада - сцикло? Ай-яй-яй, заборонити розсадник сепаратизму не можемо, що скаже рашка, церкву-мученицю переслідують? Ой-ой-йой, що скаже Європа, немає демократії і толєрантності!

Тому, за справу знову (як завжди останнім часом) повинні взятися ми, громадяни. Як? Переважити їхню ходу, своєю: величезною, багатосоттисячною. Щоб їх хода на фоні нашої стала смішною, дрібною, ніякою.

Ото ж 28 липня 12.00 Володимирський собор. Київ. Це справа нашої честі.

Лариса НІЦОЙ

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також