Підтримати нас

Жителям Барселони держава платитиме €1676 щомісяця

15 серпня 2017 13:00
622
Поширити:

У Барселоні затвердили проект дворічного експерименту з виплати фіксованої допомоги для боротьби з бідністю. Максимальна сума становитиме 1676 євро.

Про це повідомляє BIEN.

Упродовж двох років в Барселоні буде проходити експеримент з новою формою соціальних гарантій. З жовтня кожне з 1000 домогосподарств у найбіднішому районі Бесос, що в Барселоні, буде отримувати від 100 до 1676 євро щомісяця.

За умовами експерименту, жителі району Бесос отримуватимуть не лише грошові виплати, а й допомогу з пошуком роботи і соціальної інтеграцією. Всього в проекті візьме участь 2000 домогосподарств, які вже отримують соцпідтримку від держави. Учасників відберуть випадковим чином.

З відібраних домогосподарств половина складе контрольну групу, а друга половина - 1000 домогосподарств - буде отримувати фіксовані виплати.
Учасників, які отримують допомогу, поділять на 10 груп. Вони будуть щомісяця отримувати від 100 до 1676 євро залежно від складу сім'ї та фінансового становища.

Учасники експерименту будуть спілкуватися з організаторами в мобільному додатку. Протягом двох років сім'ї повинні залишатися резидентами Бесос - це головна вимога програми. Втім учасники експерименту можуть шукати роботу і підвищувати свій дохід – на виплати це не вплине.

Організатор програми – Євросоюз.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів