Підтримати нас

З 1 січня в Україні підвищуються пенсії: кому стануть платити більше

02 січня 2019 06:00
545
Поширити:

Українцям підвищують пенсії – перерахунок виплат торкнеться осіб, які досягли 65-річного віку.

Про це повідомила директор департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду Олена Охріменко, передає "Апостроф".

"З 1 січня 2019 року проводитиметься перерахунок пенсії особам, які досягли 65 років, які мають страховий стаж: чоловіки 35 років, а жінки – 30 років", – сказала вона.

Охріменко зазначила, що у пенсіонерів була невелика зарплата, що призвело і до маленької пенсії зараз. Водночас вона нагадала, що, згідно із законами України, розмір пенсії не може бути нижчим, ніж 40% від мінімальної зарплати (з 1 січня мінімальна зарплата в Україні збільшується до 4173 гривень).

"У цій категорії буде перерахунок (приблизно 2 мільйонів осіб), і розмір пенсії збільшиться на 172 грн", – уточнила представник Пенсійного фонду.

Як розповідав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, зростання українських пенсій становитиме до 40%. Він зазначав, що з 1 січня 2019 року перерахована пенсія військовим пенсіонерам. Це підвищення стосуватиметься приблизно півмільйона осіб.

Також 2019 року буде здійснено перший автоматичний перерахунок пенсій в рамках пенсійної реформи. Трудові пенсії будуть підвищені за індивідуальними показниками пенсіонерів, в тому числі стаж і зарплата, на коефіцієнт, що визначатиметься 50% темпів зростання зарплати і 50% темпів зростання інфляції за 2018-й.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів