Підтримати нас

Украв майже 2 мільйони. СБУ розслідує справу з ремонтом доріг на Херсонщині

Автор статті
04 жовтня 2021 09:14
754
Поширити:

Державна програма "Велике будівництво" викликає в українців неоднозначні думки. Згідно з деякими соцопитуваннями, громадянам ця кампанія припала до душі. Але, щоправда, є думка, що такі опитування проводять ангажовані владою соціологічні групи. З іншого боку, "Велике будівництво" часто-густо нещадно критикують. Зокрема, під шквал критики потрапляють ремонти доріг, які також є частиною цього амбітного проєкту Банкової.

Зайвий раз підтвердилася справедливість критичних зауважень у Херсонській області, де СБУ завела кримінальну справу стосовно одного з керівників компанії, яка ремонтувала в нашій області дороги.

Як повідомляє пресслужба відомства, директор фірми уклав договір з державною установою на капітальний ремонт однієї з доріг місцевого значення. Однак роботи ці в підсумку були виконані з порушеннями державних будівельних норм. До того ж ремонт не був доведений до кінця. В СБУ інформують, що підрядник вніс неправдиві відомості до відповідних документів, вивівши в "тінь" отриману різницю. Загалом, за твердженням правоохоронців, таким чином було присвоєно 1,9 мільйона гривень.

Підряднику повідомлено про підозру за частиною 5 статті 191 ("Розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах") і за статтею 366 ("Службове підроблення") КК.

Зараз також встановлюється коло спільників фігуранта.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ